Catering dietetyczny Dęblin

Codzienne gotowanie może być męczące, a układanie zbilansowanego menu to często jeszcze trudniejsze zadanie. Nie każdy ma wystarczającą wiedzę, by analizować kaloryczność poszczególnych składników oraz czas i siłę na robienie zakupów u dostawców zdrowej żywności. Catering dietetyczny dostarcza jednak smaczne i harmonijne ułożone śniadania, obiady i kolacje. Dlatego dieta pudełkowa jest doskonałym rozwiązaniem dla osób zabieganych i chcących zadbać o swoje dobre samopoczucie. 

Catering dietetyczny w Dęblinie dostarcza diety w wielu wariantach:

  • klasyczną mięsną,
  • wegetariańską,
  • wegetariańską z rybą. 

Każda z wyżej wymienionych diet dostępna jest w wersji 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal i 2500 kcal. Taki zakres kaloryczności umożliwia odbiorcom posiłków ograniczenie wagi ciała, ustabilizowanie wagi albo dostarczenie takiej porcji kalorii, by mieć siły na wytężone treningi czy fizyczną pracę. 

Dieta pudełkowa jest planowana przez specjalistów. Nad jakością i kalorycznością dań ze zdrowego cateringu w Dęblinie czuwa dietetyk Karolina Cudzich – Gunia (więcej info o dietetyk na stronie głównej). To ona w zespole z doświadczonymi kucharzami opracowuje zdrowe i smaczne posiłki o konkretnej kaloryczności. Można być pewnym, że jedzenie z diety pudełkowej pomoże zapanować nad wagą, ale także dobrze będzie smakować. 

Catering pudełkowy pozwala też zaoszczędzić czas. Nasz tani catering dietetyczny to smaczne posiłki z bezpłatną dostawą na terenie Dęblina.

catering dietetyczny Lublin

Catering dietetyczny – Dieta pudełkowa

1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal

Klasyczna

Wege

Wege plus Ryba

Catering dietetyczny – opinie

Opinie o diecie pudełkowej Codziennie FIT świadczą o jakości dań oraz obsługi. W popularnym serwisie dotyczącym cateringów dietetycznych znajdziemy setki pozytywnych recenzji. Nasz catering dietetyczny w Dęblinie ma aż 4,87 / 5 gwiazdek.

Większość opinii o diecie pudełkowej mówi o jakości składników i estetyce podania potraw. Wg klientów cateringu dania są smaczne i doskonale zapakowane do pudełek, które codziennie trafiają pod wskazane przez klientów adresy. 

  • Śniadania, obiady, kolacje i inne dania są różnorodne. Jeśli się powtarzają, to bardzo rzadko. Zawsze jednak smakują wybornie.
  • W pudełkach z daniami jest bardzo dużo świeżych warzyw i owoców.
  • Pomimo tego, że catering jest dietetyczny i wiele osób dzięki tym daniom zrzuca nadmiar kilogramów, to nie brakuje w nim dań na słodko. Ciasta, desery i koktajle zaspokajają potrzebę zjedzenia czegoś słodkiego, a jednocześnie są w wersji odchudzonej i zdrowej jednocześnie.
  • Doskonałe są zupy, bo gęste i pożywne. Mięso serwowane jest w wersji chudej, zachwyca delikatnym smakiem i rozpływa się w ustach.

Według stałych klientów cateringu pudełkowego w Dęblinie na dobre opinie zasługuje też kaloryczność dań, która jest zgodna z opisem oraz jakość obsługi klientów. Z tanim cateringiem pudełkowym bardzo łatwo można skontaktować się telefonicznie.

Smoothie z cateringu dietetycznego Codziennie FIT

Dieta klasyczna

Dieta klasyczna z mięsem to uporządkowanie Twoich codziennych nawyków żywieniowych, a także wprowadzenie do nich najwyższej jakości zdrowe produkty, bez większych wyrzeczeń. Uwzględnia mięso, warzywa, owoce, pieczywo i inne zdrowe dodatki. Dieta jest w pełni zrównoważona, dostarczająca wszystkich makroskładników w optymalnych proporcjach.

Dieta wegetariańska

Dieta wegetariańska oznacza przede wszystkim eliminację mięsa z żywienia. Osoby decydujące się na zmianę swojej diety na wegetariańską najczęściej kierują się względami zdrowotnymi, etycznymi, humanitarnymi i ekologicznymi. Możesz skorzystać z diety wegetariańskiej w każdy lub w wybrane dni w tygodniu. Dopasować do siebie kaloryczność i daty dostaw. 

Sałatka z cateringu dietetycznego Codziennie FIT
Deser z cateringu dietetycznego Codziennie FIT

Dieta wege plus ryba

Wege + Fish to dieta dla osób, które zrezygnowały z jedzenia mięsa, ale czerpią korzyści płynące z jedzenia ryb. W menu tej diety w pudełkach znajdziesz najzdrowsze ryby morskie i słodkowodne. Stanowi on dokładne odzwierciedlenie diety vege, uzupełnionej o najsmaczniejsze i najzdrowsze ryby morskie i słodkowodne.

Dlaczego warto?

Liczymy kalorie za Ciebie

Ujemny bilans kaloryczny i jego utrzymanie jest wyzwaniem. Z naszym całodziennym zestawem przekonasz się, że liczenie kalorii nie musi być utrapieniem, bo zrobimy to za Ciebie. Każdy posiłek jest indywidualnie ważony, a proporcje składników są ustalone przez dietetyka.

Dbamy o Twój czas

Godziny spędzone na zakupach i w kuchni zapełniają Twój cały dzień. Przygotowywanie zdrowych posiłków dla Ciebie i dla rodziny to czasochłonne zajęcie, my to rozumiemy. Catering jest świetnym wyborem dla zapracowanych osób, które chcą zdrowo się odżywiać i przestać sięgać po fast foody. 

Wygodne zamówienia

Liczy się dla nas Twoja wygoda. Panel klienta, system rezerwacji dostaw online, możliwość swobodnej edycji dni i doboru zestawu sprawi, że codzienne korzystanie z diety będzie przyjemnością. Niespodziewana delegacja, zmiana adresu dostawy, przyjęcie zamówienia online 24h nie są dla nas wyzwaniem. 

Smacznie i świeżo

Nasze posiłki są przygotowywane codziennie w dniu dostawy. Naszą produkcję zaczynamy o 6 rano, by w godzinach popołudniowych dostarczyć pod drzwi skomponowany zestaw. Menu na kolejny tydzień zawsze możesz sprawdzić  z wyprzedzeniem w zakładce „menu”. 

Dieta pudełkowa Dęblin – cena

Cena diety pudełkowej w Dęblinie sprawia, że łatwo zrezygnujesz z samodzielnego gotowania.

Cena zdrowego cateringu obejmuje pięć zbilansowanych, gotowych posiłków, które wystarczy tylko podgrzać albo zjeść na zimno.

Jeśli zamawiasz dietę pudełkową na ponad 20 dni, cena za nią jest jeszcze niższa (sprawdź Cennik), a Ty masz wreszcie czas dla siebie: na uprawianie sportu, czytanie książek, chodzenie do kosmetyczki. Nie musisz jeździć na zakupy, a później gotować i zmywać naczyń, dlatego catering dietetyczny jest znakomitą alternatywą dla jedzenia domowego.