Catering dietetyczny Kozienice

Gotowanie to prawdziwa sztuka, a przygotowywanie posiłków zdrowych i odchudzających wymaga nie tylko talentu, ale także ogromnej wiedzy. Wiemy, jak trudno obecnie znaleźć czas na zrobienie uważnych zakupów i przygotowanie 5 dań dziennie, które będą smaczne i zbilansowane. Dlatego dieta pudełkowa to doskonałe rozwiązanie dla singla, pary czy całej rodziny.

Catering dietetyczny w Kozienicach dostarcza pakiety posiłków w wielu wariantach:

  • klasyczne mięsne,
  • wegetariańskie,
  • wegetariańskie z rybą. 

Każda z diet przygotowana jest w wersji 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal. Dobierając odpowiednio kaloryczność potraw, można schudnąć, ustabilizować wagę albo zapewnić sobie taką dawkę kalorii, która pokryje zapotrzebowanie w przypadku osoby aktywnej fizycznie, uprawiającej sport. 

Dieta pudełkowa powstaje pod czujnym okiem specjalisty dietetyk. Za jakość naszego zdrowego cateringu w Kozienicach odpowiada dietetyk Karolina Cudzich – Gunia (więcej info o dietetyk na stronie głównej) razem z grupą doświadczonych kucharzy. Każdy klient ma więc pewność, że codziennie zjada naprawdę zbilansowane posiłki o odpowiedniej dla jego potrzeb kaloryczności.

Jak dostarczany jest catering pudełkowy? Tani catering dietetyczny to zawsze pakiet pięciu hermetycznie zapakowanych pudełek, w których znajdują się smaczne posiłki. Zapewniamy bezpłatną dostawę na terenie Kozienic.

catering dietetyczny Lublin

Catering dietetyczny – Dieta pudełkowa

1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal

Catering dietetyczny – opinie

Chcesz poznać opinie o diecie pudełkowej Codziennie FIT? Wystarczy, że zajrzysz na znany serwis, a znajdziesz setki pozytywnych recenzji. Nasz catering dietetyczny w Kozienicach ma aż 4,87 / 5 gwiazdek.

Wiele recenzentów diety pudełkowej docenia świeżość składników i wygląd potraw. Dania, które otrzymują codziennie do domu lub biura są wg klientów smaczne i zróżnicowane.

  • Jeśli dania powtarzają się w ciągu kilku tygodni, to za każdym razem smakują tak samo znakomicie.
  • W każdym pudełku jest porcja świeżych, doskonałej jakości warzyw i owoców.
  • Mimo że catering dietetyczny ma pomóc w pozbyciu się nadmiaru kalorii, w daniach nie brakuje słodkości. Od czasu do czasu pojawiają się koktajle, ciasta i desery. Gdy są w wersji fit, nie trzeba z nich rezygnować nawet na restrykcyjnej diecie.
  • Na uwagę zasługują gęste, pożywne i rozgrzewające zupy, sposób podania mięs i ryb. 

Pochwały od odbiorców cateringu pudełkowego w Kozienicach dotyczą także zbilansowanej porcji kalorii i jakości obsługi klientów. W opiniach o naszym fit cateringu znaleźć można pozytywne informacje na temat kontaktu telefonicznego z pracownikami.

Poznaj nasze diety pudełkowe

Dieta klasyczna

Dieta klasyczna z mięsem to uporządkowanie Twoich codziennych nawyków żywieniowych, a także wprowadzenie do nich najwyższej jakości zdrowe produkty, bez większych wyrzeczeń. Uwzględnia mięso, warzywa, owoce, pieczywo i inne zdrowe dodatki. Dieta jest w pełni zrównoważona, dostarczająca wszystkich makroskładników w optymalnych proporcjach.

Dieta wegetariańska

Dieta wegetariańska oznacza przede wszystkim eliminację mięsa z żywienia. Osoby decydujące się na zmianę swojej diety na wegetariańską najczęściej kierują się względami zdrowotnymi, etycznymi, humanitarnymi i ekologicznymi. Możesz skorzystać z diety wegetariańskiej w każdy lub w wybrane dni w tygodniu. Dopasować do siebie kaloryczność i daty dostaw. 

Dieta wege z rybą

Wege + ryba to dieta dla osób, które zrezygnowały z jedzenia mięsa, ale czerpią korzyści płynące z jedzenia ryb. W menu tej diety w pudełkach znajdziesz najzdrowsze ryby morskie i słodkowodne. Stanowi on dokładne odzwierciedlenie diety vege, uzupełnionej o najsmaczniejsze i najzdrowsze ryby morskie i słodkowodne.

Dlaczego warto?

Liczymy kalorie za Ciebie

Ujemny bilans kaloryczny i jego utrzymanie jest wyzwaniem. Z naszym całodziennym zestawem przekonasz się, że liczenie kalorii nie musi być utrapieniem, bo zrobimy to za Ciebie. Każdy posiłek jest indywidualnie ważony, a proporcje składników są ustalone przez dietetyka.

Dbamy o Twój czas

Godziny spędzone na zakupach i w kuchni zapełniają Twój cały dzień. Przygotowywanie zdrowych posiłków dla Ciebie i dla rodziny to czasochłonne zajęcie, my to rozumiemy. Catering jest świetnym wyborem dla zapracowanych osób, które chcą zdrowo się odżywiać i przestać sięgać po fast foody. 

Wygodne zamówienia

Liczy się dla nas Twoja wygoda. Panel klienta, system rezerwacji dostaw online, możliwość swobodnej edycji dni i doboru zestawu sprawi, że codzienne korzystanie z diety będzie przyjemnością. Niespodziewana delegacja, zmiana adresu dostawy, przyjęcie zamówienia online 24h nie są dla nas wyzwaniem. 

Smacznie i świeżo

Nasze posiłki są przygotowywane codziennie w dniu dostawy. Naszą produkcję zaczynamy o 6 rano, by w godzinach popołudniowych dostarczyć pod drzwi skomponowany zestaw. Menu na kolejny tydzień zawsze możesz sprawdzić  z wyprzedzeniem w zakładce „menu”. 

Dieta pudełkowa Kozienice – cena

Cena diety pudełkowej w Kozienicach może Cię pozytywnie zaskoczyć!

Kupując dania ze zdrowego cateringu w cenie otrzymujesz pięć posiłków dziennie. Są one gotowe do zjedzenia na zimno lub ciepło. Sam wybierasz odpowiednią dla siebie kaloryczność diety oraz dania mięsne, wege czy z rybami.

Jeśli od razu zamówisz dietę pudełkową na ponad 20 dni, cena za nią będzie jeszcze niższa (sprawdź Cennik).

Jedząc to, co dostarczy Ci zdrowy catering, zyskujesz cenny czas na realizację swoich marzeń, spędzanie wieczorów z rodziną lub na ruch na świeżym powietrzu. Nie musisz jeździć na zakupy, gotować i zmywać. Catering dietetyczny może więc okazać się bardzo korzystną inwestycją w Twoje zdrowie i samopoczucie.