Catering dietetyczny Lublin

Przygotowanie smacznych posiłków na każdy dzień to prawdziwa sztuka. I to nie tylko sztuka kulinarna, ale także kunszt robienia rozsądnych zakupów, planowania każdego dania i przyrządzania dań tak, by były smaczne, zdrowe, zbilansowane i znakomicie wyglądały na talerzu. W obecnych czasach mało kto ma tyle sił, czasu, umiejętności i wiedzy, by codziennie jadać pieczołowicie przyrządzane śniadania, obiady i kolacje. Dlatego dieta pudełkowa jest często prawdziwym wybawieniem.

Catering dietetyczny w Lublinie dostarcza diety w wielu wariantach:

  • klasyczną mięsną
  • wegetariańską
  • wegetariańską z rybą.

Każda dieta dostępna jest w wersji 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal co pozwala na zrzucenie nadmiaru kilogramów, ustabilizowanie wagi albo dostarczenie odpowiedniej ilości kalorii osobie, która uprawia sport, żyje aktywnie i chce mieć siłę od rana do wieczora.

Dieta pudełkowa komponowana jest wg wytycznych specjalistów. Nad daniami ze zdrowego cateringu w Lublinie czuwa dietetyk Karolina Cudzich – Gunia (więcej info o dietetyk na stronie głównej), dlatego każdy odbiorca dań może być pewien, że otrzymuje naprawdę zbilansowane posiłki o wybranej przez siebie porcji kalorii.

Czy po catering pudełkowy trzeba gdzieś jeździć? Ależ skąd! Tani catering dietetyczny obejmuje nie tylko smaczne posiłki, ale także bezpłatną dostawę na terenie Lublina.

catering dietetyczny Lublin

Catering dietetyczny – Dieta pudełkowa

1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal

Klasyczna

Wege

Wege plus Ryba

Catering dietetyczny – opinie

Opinie o diecie pudełkowej Codziennie FIT powinny rozwiać wszelkie wątpliwości. Znajdziemy bowiem setki recenzji tak pozytywnych, że w znanym serwisie nasz catering dietetyczny w Lublinie ma aż 4,87 / 5 gwiazdek.

Wiele opinii o diecie pudełkowej dotyczy świeżości i podania potraw. Dania są smaczne, estetycznie ułożone w pudełkach dostarczanych do domu.

  • Posiłki są różnorodne, a gdy od czasu do czasu powtarzają się, to zawsze smakują tak samo wyśmienicie.
  • W pakietach dań jest sporo świeżych, wysokiej jakości warzyw i owoców.
  • Chociaż catering jest dietetyczny, to nie brakuje w nim posiłków na słodko, idealnych dla osób, które uwielbiają ciasta i desery i nie chcą z nich zrezygnować nawet na restrykcyjnej diecie.
  • Zupy z diety są gęste i pożywne, a mięso w wersji chudej, miękkie, delikatne w smaku.

Na pochwałę według odbiorców cateringu pudełkowego w Lublinie zasługuje też dobre wyliczenie kalorii oraz jakość obsługi klientów.

W opiniach znaleźć można pozytywne informacje dotyczące kontaktu telefonicznego z pracownikami lubelskiego fit cateringu.

Smoothie z cateringu dietetycznego Codziennie FIT

Dieta klasyczna

Dieta klasyczna z mięsem to uporządkowanie Twoich codziennych nawyków żywieniowych, a także wprowadzenie do nich najwyższej jakości zdrowe produkty, bez większych wyrzeczeń. Uwzględnia mięso, warzywa, owoce, pieczywo i inne zdrowe dodatki. Dieta jest w pełni zrównoważona, dostarczająca wszystkich makroskładników w optymalnych proporcjach.

Sałatka z cateringu dietetycznego Codziennie FIT

Dieta wegetariańska

Dieta wegetariańska oznacza przede wszystkim eliminację mięsa z żywienia. Osoby decydujące się na zmianę swojej diety na wegetariańską najczęściej kierują się względami zdrowotnymi, etycznymi, humanitarnymi i ekologicznymi. Możesz skorzystać z diety wegetariańskiej w każdy lub w wybrane dni w tygodniu. Dopasować do siebie kaloryczność i daty dostaw. 

Deser z cateringu dietetycznego Codziennie FIT

Dieta wege plus ryba

Wege + Fish to dieta dla osób, które zrezygnowały z jedzenia mięsa, ale czerpią korzyści płynące z jedzenia ryb. W menu tej diety w pudełkach znajdziesz najzdrowsze ryby morskie i słodkowodne. Stanowi on dokładne odzwierciedlenie diety vege, uzupełnionej o najsmaczniejsze i najzdrowsze ryby morskie i słodkowodne.

Dlaczego warto?

Liczymy kalorie za Ciebie

Ujemny bilans kaloryczny i jego utrzymanie jest wyzwaniem. Z naszym całodziennym zestawem przekonasz się, że liczenie kalorii nie musi być utrapieniem, bo zrobimy to za Ciebie. Każdy posiłek jest indywidualnie ważony, a proporcje składników są ustalone przez dietetyka.

Dbamy o Twój czas

Godziny spędzone na zakupach i w kuchni zapełniają Twój cały dzień. Przygotowywanie zdrowych posiłków dla Ciebie i dla rodziny to czasochłonne zajęcie, my to rozumiemy. Catering jest świetnym wyborem dla zapracowanych osób, które chcą zdrowo się odżywiać i przestać sięgać po fast foody. 

Wygodne zamówienia

Liczy się dla nas Twoja wygoda. Panel klienta, system rezerwacji dostaw online, możliwość swobodnej edycji dni i doboru zestawu sprawi, że codzienne korzystanie z diety będzie przyjemnością. Niespodziewana delegacja, zmiana adresu dostawy, przyjęcie zamówienia online 24h nie są dla nas wyzwaniem. 

Smacznie i świeżo

Nasze posiłki są przygotowywane codziennie w dniu dostawy. Naszą produkcję zaczynamy o 6 rano, by w godzinach popołudniowych dostarczyć pod drzwi skomponowany zestaw. Menu na kolejny tydzień zawsze możesz sprawdzić  z wyprzedzeniem w zakładce „menu”. 

Dieta pudełkowa Lublin – cena

Myślisz, że ze względu na cenę dieta pudełkowa w Lublinie nie jest dla Ciebie? Rozwiejemy Twoje wątpliwości!

W cenie zdrowego cateringu otrzymujesz 5 zbilansowanych, gotowych do spożycia posiłków. Możesz wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie kaloryczność oraz dania, które odpowiadają Twoim smakom.

Kiedy zamawiasz dietę pudełkową na ponad 20 dni, cena za każdy pakiet jest jeszcze niższa (sprawdź Cennik).

Zyskujesz więc czas na pracę, czytanie książek, spędzanie popołudni z rodziną, nie musisz jeździć na zakupy, gotować i zmywać.

Catering dietetyczny jest więc korzystną alternatywą dla samodzielnego przygotowania posiłków.