Catering dietetyczny Pionki

Gotowanie dla całej rodziny jest pracochłonne, a dla singla bywa nieopłacalne. Przygotowywanie smacznych posiłków jest często przykrym obowiązkiem. Można jednak wreszcie z niego zrezygnować i spróbować zupełnie nowych smaków. Zdrowe, zbilansowane posiłki, które pięknie wyglądają na talerzu a codziennie dowożone są do klientów, przygotuje sprawdzony kucharz, specjalista od diety pudełkowej. 

Catering dietetyczny w Pionkach zapewnia diety w wielu wariantach:

  • klasyczną mięsną,
  • wegetariańską,
  • wegetariańską z rybą. 

Diety przygotowane są w paru wersjach kalorycznych: 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal. Można więc w przyjemny i prosty sposób zrzucić nadmiar kilogramów, ustabilizować swoją wagę albo przyjmować tyle kalorii, ilu potrzebuje osoba aktywna fizycznie. 

Dieta pudełkowa układana jest ściśle według wskazówek specjalistów. Nad śniadaniami, obiadami, kolacjami i innymi posiłkami ze zdrowego cateringu w Pionkach czuwa dietetyk Karolina Cudzich – Gunia (więcej info o dietetyk na stronie głównej). Dzięki niej i sprawdzonym kucharzom każdy odbiorca dań dietetycznych może być pewien, że odżywia się zdrowo i zawsze otrzymuje posiłki z wybraną przez siebie porcją kalorii. 

Po catering pudełkowy nie trzeba nigdzie jeździć, nie trzeba stać w kolejkach. Tani catering dietetyczny obejmuje wszystkie codzienne posiłki, ale także bezpłatną dostawę na terenie Pionek.

catering dietetyczny Lublin

Catering dietetyczny – Dieta pudełkowa

1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal

Klasyczna

Wege

Wege plus Ryba

Catering dietetyczny – opinie

Warto przeczytać opinie o diecie pudełkowej Codziennie FIT, by przekonać się, jak wielu klientów doceniło smak dań i jakość obsługi. Setki pozytywnych recenzji znajdziesz w znanym serwisie. Nasz catering dietetyczny w Pionkach ma aż 4,87 / 5 gwiazdek.

Wśród licznych opinii o diecie pudełkowej znajdziemy pochwałę świeżości i sposobu podania potraw. Potrawy są smaczne, ładnie ułożone w pudełkach, które są codziennie dostarczane do domu.

  • Obiady, śniadania, kolacje i reszta dań to różnorodne smaki i składniki. Jeśli jakaś potrawa powtarza się, to bardzo rzadko, ale zawsze smakuje przepysznie.
  • W daniach jest bardzo dużo świeżych warzyw i owoców z lokalnych upraw oraz bardziej egzotycznych.
  • Pomimo tego, że catering jest dietetyczny, każdy miłośnik słodkości znajdzie w nim ulubione, chociaż odchudzone ciasta i desery.
  • Na uwagę zasługują także gęste i sycące zupy. Potrawy mięsne są delikatne w smaku, bazują na mięsach chudych.

Według odbiorców cateringu pudełkowego w Pionkach walorem dań jest także znakomite zbilansowanie kalorii oraz sposób obsługi klientów.

W opiniach znaleźć można pozytywne sygnały, że kontakt telefoniczny z pracownikami fit cateringu jest wzorowy.

Poznaj nasze diety pudełkowe

Dieta klasyczna

Dieta klasyczna z mięsem to uporządkowanie Twoich codziennych nawyków żywieniowych, a także wprowadzenie do nich najwyższej jakości zdrowe produkty, bez większych wyrzeczeń. Uwzględnia mięso, warzywa, owoce, pieczywo i inne zdrowe dodatki. Dieta jest w pełni zrównoważona, dostarczająca wszystkich makroskładników w optymalnych proporcjach.

Dieta wegetariańska

Dieta wegetariańska oznacza przede wszystkim eliminację mięsa z żywienia. Osoby decydujące się na zmianę swojej diety na wegetariańską najczęściej kierują się względami zdrowotnymi, etycznymi, humanitarnymi i ekologicznymi. Możesz skorzystać z diety wegetariańskiej w każdy lub w wybrane dni w tygodniu. Dopasować do siebie kaloryczność i daty dostaw. 

Dieta wege z rybą

Wege + ryba to dieta dla osób, które zrezygnowały z jedzenia mięsa, ale czerpią korzyści płynące z jedzenia ryb. W menu tej diety w pudełkach znajdziesz najzdrowsze ryby morskie i słodkowodne. Stanowi on dokładne odzwierciedlenie diety vege, uzupełnionej o najsmaczniejsze i najzdrowsze ryby morskie i słodkowodne.

Dlaczego warto?

Liczymy kalorie za Ciebie

Ujemny bilans kaloryczny i jego utrzymanie jest wyzwaniem. Z naszym całodziennym zestawem przekonasz się, że liczenie kalorii nie musi być utrapieniem, bo zrobimy to za Ciebie. Każdy posiłek jest indywidualnie ważony, a proporcje składników są ustalone przez dietetyka.

Dbamy o Twój czas

Godziny spędzone na zakupach i w kuchni zapełniają Twój cały dzień. Przygotowywanie zdrowych posiłków dla Ciebie i dla rodziny to czasochłonne zajęcie, my to rozumiemy. Catering jest świetnym wyborem dla zapracowanych osób, które chcą zdrowo się odżywiać i przestać sięgać po fast foody. 

Wygodne zamówienia

Liczy się dla nas Twoja wygoda. Panel klienta, system rezerwacji dostaw online, możliwość swobodnej edycji dni i doboru zestawu sprawi, że codzienne korzystanie z diety będzie przyjemnością. Niespodziewana delegacja, zmiana adresu dostawy, przyjęcie zamówienia online 24h nie są dla nas wyzwaniem. 

Smacznie i świeżo

Nasze posiłki są przygotowywane codziennie w dniu dostawy. Naszą produkcję zaczynamy o 6 rano, by w godzinach popołudniowych dostarczyć pod drzwi skomponowany zestaw. Menu na kolejny tydzień zawsze możesz sprawdzić  z wyprzedzeniem w zakładce „menu”. 

Dieta pudełkowa Pionki – cena

Obawiasz się, że ze względu na cenę dieta pudełkowa w Pionkach nie jest dobrym rozwiązaniem? Jest dokładnie odwrotnie!

Cena zdrowego cateringu pokrywa 5 zbilansowanych, gotowych posiłków razem z kosztami dostawy.

Samodzielnie lub w porozumieniu z dietetykiem wybierasz odpowiednią dla siebie kaloryczność oraz typ diety pasującej do Twoich smaków i podejścia do życia. 

Jeśli zamawiasz dietę pudełkową na ponad 20 dni, cena codziennego pakietu jest jeszcze niższa (sprawdź Cennik). Cieszysz się wolnym czasem, a nie musisz jeździć na zakupy, obmyślać dań i zmywać naczyń. Catering dietetyczny jest więc dla każdego!

Jak zamówić dietę pudełkową z dostawą do domu

1. WYBÓR DIETY

Wybierz dietę pudełkową dla siebie spośród diety klasycznej, wegetariańskiej, wege z rybą, kaloryczność swojej diety możesz wyliczyć w kalkulatorze kaloryczności podczas składania zamówienia.

2. WYGODNE ZAMÓWIENIE

Dokonaj wygodnie zamówienia przez system sprzedaży online. Wybierz dni dostaw i zapłać szybkimi płatnościami, gotówką lub przelewem.

3. STANDARDY PRODUKCJI

Zakład produkcyjny CodziennieFIT funkcjonuje według standardów HACCP. Przepisy opracowywane są przez zespół ekspertów: dietetyków i kucharzy. Diety produkujemy wyłącznie w dniu dostawy. 

4. BEZPIECZNA DOSTAWA 

Nasze posiłki dostarczamy bezpłatnie na terenie Lublina, Świdnika, Puław, Radomia, Pionek, Zwolenia, Dęblina, Ryk i wielu innych miejscowości na trasach naszych kierowców.  Nasze dostawy w tych lokalizacjach są zawsze bezpłatne. 

5. PANEL KLIENTA

Zarządzaj swoją dietą w Panelu Klienta, wymieniaj swobodnie adresy i daty dostaw. Oceniaj poszczególne posiłki, w ten sposób bierzesz udział w tworzeniu menu.