Catering dietetyczny Puławy

Aromatyczne, oparte na świeżych produktach śniadania, obiady i kolacje dostarczane prosto pod drzwi to nie tylko więcej czasu dla Ciebie, ale także lepsze samopoczucie, możliwość poznania nowych smaków i szansa na zadbanie o sylwetkę i zdrowie. Dlatego nie czekaj, już dzisiaj zamów catering dietetyczny z dostawą w Puławach i ciesz się zbilansowanymi posiłkami każdego dnia. 

Catering dietetyczny w Puławach zapewnia codzienne posiłki w kilku opcjach do wyboru:

  • klasyczne mięsne,
  • wegetariańskie,
  • wegetariańskie z rybą. 

Każda z diet pudełkowych oferowana jest formie pakietów, które zawierają: 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal. Klient taniego cateringu w Puławach może samodzielnie wybrać opcję kaloryczną, by pozbyć się nadwagi, ustabilizować wagę albo zbilansować ilość kalorii w przypadku wykonywania ciężkiej, fizycznej pracy lub chodzenia na treningi. 

Dieta pudełkowa została opracowana zgodnie ze współczesną wiedzą dotyczącą żywienia osób dorosłych. Nad menu posiłków czuwa dietetyk Karolina Cudzich – Gunia (więcej info o dietetyk na stronie głównej), a do wytycznych dietetyka stosuje się doświadczony zespół kucharzy. Klient zdrowego kateringu może mieć pewność, ze w pakiecie dań na każdy dzień otrzyma wybraną przez siebie porcję kalorii oraz składników odżywczych niezbędnych do tego, by czuć się pełnym energii.

catering dietetyczny Lublin

Catering dietetyczny – Dieta pudełkowa

1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal

Klasyczna

Wege

Wege plus Ryba

Catering dietetyczny – opinie

Opinie o diecie pudełkowej Codziennie FIT znaleźć można w znanym serwisie recenzującym cateringi z całej polski. Nasz catering dietetyczny w Puławach ma aż 4,87 / 5 gwiazdek.

Odbiorcy przede wszystkim chwalą nas za świeżość składników i estetykę podania potraw. Wg naszych klientów dania są smaczne, aromatyczne i dostarczane do domu w eleganckiej formie. 

Wiele pozytywnych opinii znajdziemy na temat świeżości i jakości dań.

  • Posiłki są różnorodne, dlatego dieta pudełkowa nie nudzi się i można z niej korzystać przez cały rok.
  • W daniach jest bardzo dużo lokalnych i mniej jeszcze znanych, ale zawsze świeżych warzyw i owoców.
  • Catering dietetyczny nie eliminuje deserów. W pakietach często znaleźć można ciasta, batony czy koktajle, które zaspokajają chęć na słodką przekąskę, a jednocześnie nie powodują wzrostu wagi.
  • Sycące są zupy, a mięso czy ryby są delikatne w smaku i bez nadmiaru tłuszczu.
  • Nawet osoby, które do tej pory jadły mięso, chętnie czasowo lub na stałe przechodzą na dietę wegetariańską, która jest tak samo atrakcyjna i pożywna. 

Według opinii odbiorców diety pudełkowej dania mają odpowiednią ilość kalorii, a na pochwałę zasługuje też jakość obsługi klientów, zwłaszcza przez infolinię.

Poznaj nasze diety pudełkowe

Dieta klasyczna

Dieta klasyczna z mięsem to uporządkowanie Twoich codziennych nawyków żywieniowych, a także wprowadzenie do nich najwyższej jakości zdrowe produkty, bez większych wyrzeczeń. Uwzględnia mięso, warzywa, owoce, pieczywo i inne zdrowe dodatki. Dieta jest w pełni zrównoważona, dostarczająca wszystkich makroskładników w optymalnych proporcjach.

Dieta wegetariańska

Dieta wegetariańska oznacza przede wszystkim eliminację mięsa z żywienia. Osoby decydujące się na zmianę swojej diety na wegetariańską najczęściej kierują się względami zdrowotnymi, etycznymi, humanitarnymi i ekologicznymi. Możesz skorzystać z diety wegetariańskiej w każdy lub w wybrane dni w tygodniu. Dopasować do siebie kaloryczność i daty dostaw. 

Dieta wege z rybą

Wege + ryba to dieta dla osób, które zrezygnowały z jedzenia mięsa, ale czerpią korzyści płynące z jedzenia ryb. W menu tej diety w pudełkach znajdziesz najzdrowsze ryby morskie i słodkowodne. Stanowi on dokładne odzwierciedlenie diety vege, uzupełnionej o najsmaczniejsze i najzdrowsze ryby morskie i słodkowodne.

Dlaczego warto?

Liczymy kalorie za Ciebie

Ujemny bilans kaloryczny i jego utrzymanie jest wyzwaniem. Z naszym całodziennym zestawem przekonasz się, że liczenie kalorii nie musi być utrapieniem, bo zrobimy to za Ciebie. Każdy posiłek jest indywidualnie ważony, a proporcje składników są ustalone przez dietetyka.

Dbamy o Twój czas

Godziny spędzone na zakupach i w kuchni zapełniają Twój cały dzień. Przygotowywanie zdrowych posiłków dla Ciebie i dla rodziny to czasochłonne zajęcie, my to rozumiemy. Catering jest świetnym wyborem dla zapracowanych osób, które chcą zdrowo się odżywiać i przestać sięgać po fast foody. 

Wygodne zamówienia

Liczy się dla nas Twoja wygoda. Panel klienta, system rezerwacji dostaw online, możliwość swobodnej edycji dni i doboru zestawu sprawi, że codzienne korzystanie z diety będzie przyjemnością. Niespodziewana delegacja, zmiana adresu dostawy, przyjęcie zamówienia online 24h nie są dla nas wyzwaniem. 

Smacznie i świeżo

Nasze posiłki są przygotowywane codziennie w dniu dostawy. Naszą produkcję zaczynamy o 6 rano, by w godzinach popołudniowych dostarczyć pod drzwi skomponowany zestaw. Menu na kolejny tydzień zawsze możesz sprawdzić  z wyprzedzeniem w zakładce „menu”. 

Dieta pudełkowa Puławy – cena

Od początku zakładaliśmy, że cena diety pudełkowej w Puławach musi być przystępna. Dlatego też w cenie cateringu dietetycznego jest pięć zbilansowanych posiłków oraz koszt dostawy. Ty musisz wybrać tylko wersję diety pudełkowej, jej kaloryczność i czekać na kuriera.

Chcesz jeszcze obniżyć cenę diety pudełkowej? Zamawiaj od razu na ponad 20 dni, a wtedy koszt każdego pakietu będzie jeszcze niższy (sprawdź Cennik).

Pamiętaj, że Twój czas także jest cenny. Z nami zyskasz wolne godziny na rozmowy z rodziną, na hobby czy pracę. Catering dietetyczny jest sprawdzoną alternatywą dla domowych posiłków.

Jak zamówić dietę pudełkową z dostawą do domu

1. WYBÓR DIETY

Wybierz dietę pudełkową dla siebie spośród diety klasycznej, wegetariańskiej, wege z rybą, kaloryczność swojej diety możesz wyliczyć w kalkulatorze kaloryczności podczas składania zamówienia.

2. WYGODNE ZAMÓWIENIE

Dokonaj wygodnie zamówienia przez system sprzedaży online. Wybierz dni dostaw i zapłać szybkimi płatnościami, gotówką lub przelewem.

3. STANDARDY PRODUKCJI

Zakład produkcyjny CodziennieFIT funkcjonuje według standardów HACCP. Przepisy opracowywane są przez zespół ekspertów: dietetyków i kucharzy. Diety produkujemy wyłącznie w dniu dostawy. 

4. BEZPIECZNA DOSTAWA 

Nasze posiłki dostarczamy bezpłatnie na terenie Lublina, Świdnika, Puław, Radomia, Pionek, Zwolenia, Dęblina, Ryk i wielu innych miejscowości na trasach naszych kierowców.  Nasze dostawy w tych lokalizacjach są zawsze bezpłatne. 

5. PANEL KLIENTA

Zarządzaj swoją dietą w Panelu Klienta, wymieniaj swobodnie adresy i daty dostaw. Oceniaj poszczególne posiłki, w ten sposób bierzesz udział w tworzeniu menu.