Catering dietetyczny Świdnik

Jeśli chcesz jeść zdrowo i serwować smaczne posiłki swojej rodzinie, potrzebujesz sporo czasu na wyprawy do sklepu i gotowanie w domu. A przecież masz także inne obowiązki zawodowe, rodzinne i czasami chcesz zwyczajnie odpocząć od domowych zajęć. Przygotowanie kompleksowych posiłków warto zlecić sprawdzonej firmie. Catering dietetyczny dostarcza mieszkańcom Świdnika doskonałych dań w poręcznych pudełkach. 

Catering dietetyczny w Świdniku dostarcza dania na cały dzień w kilku wariantach:

  • klasyczne mięsne,
  • wegetariańskie,
  • wegetariańskie z rybą. 

Każda z diet dostępna jest w paru wersjach kaloryczności. Możesz zamówić dietę pudełkową na 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal. Dzięki daniom z cateringu dietetycznego zrzucisz nadmiar kilogramów, ustabilizujesz swoją wagę albo dostarczysz swojemu organizmowi taką dawkę energii, która pozwoli Ci na aktywność w pracy i uprawianie sportów. Wybór należy do Ciebie. Przed zamówieniem diety możesz skonsultować się ze swoim lekarzem lub skorzystać z pomocy doświadczonego dietetyka. 

Catering pudełkowy przygotowywany jest przez doskonałych kucharzy, którzy tworzą menu pod czujnym okiem specjalistów. Nad zdrowym cateringiem czuwa dietetyk Karolina Cudzich – Gunia (więcej info o dietetyk na stronie głównej) dlatego dania są zbilansowane pod względem kalorii, ale także różnorodności składników odżywczych. 

Tani catering dietetyczny to nie tylko kompleksowe posiłki, ale także bezpłatne dostawy na terenie Świdnika. Codziennie otrzymasz pakiet pudełek pod wskazanym przez Ciebie adresem.

catering dietetyczny Lublin

Catering dietetyczny – Dieta pudełkowa

1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal

Klasyczna

Wege

Wege plus Ryba

Catering dietetyczny – opinie

Każdego dnia z fit cateringu korzystają użytkownicy, którzy są naszymi najbardziej surowymi krytykami. Opinie o diecie pudełkowej Codziennie FIT są dla nas ważne, ponieważ pozwalają nam się rozwijać, ale także przekonują osoby nieprzekonane do skorzystania z oferty taniego cateringu w Świdniku.

Setki recenzji w cenionym serwisie utrzymują nasz catering dietetyczny w ścisłej czołówce najlepszych: mamy aż 4,87 / 5 gwiazdek!

Czego dotyczą opinie o naszej diecie pudełkowej?

  • Dania są różnorodne, codziennie można być zaskoczonym nowymi smakami.
  • W każdym daniu znajduje się dużo świeżych, lokalnych warzyw i owoców.
  • W menu nie brakuje posiłków na słodko. Te, chociaż wciąż są niskokaloryczne, smakują wybornie i poprawiają nastrój wszystkim tym, którzy nawet na diecie nie chcą rezygnować z odrobiny słodkości.
  • Wszelkie zupy są gęste i pożywne, a mięso czy ryby pojawiają się w daniach każdego dnia. Dania wegetariańskie z kolei przekonają do tej diety nawet największych miłośników mięsa. 

Klienci cateringu dietetycznego w Świdniku chwalą również poprawną wartość kaloryczną dań i sposób obsługi klientów.

Poznaj nasze diety pudełkowe

Dieta klasyczna

Dieta klasyczna z mięsem to uporządkowanie Twoich codziennych nawyków żywieniowych, a także wprowadzenie do nich najwyższej jakości zdrowe produkty, bez większych wyrzeczeń. Uwzględnia mięso, warzywa, owoce, pieczywo i inne zdrowe dodatki. Dieta jest w pełni zrównoważona, dostarczająca wszystkich makroskładników w optymalnych proporcjach.

Dieta wegetariańska

Dieta wegetariańska oznacza przede wszystkim eliminację mięsa z żywienia. Osoby decydujące się na zmianę swojej diety na wegetariańską najczęściej kierują się względami zdrowotnymi, etycznymi, humanitarnymi i ekologicznymi. Możesz skorzystać z diety wegetariańskiej w każdy lub w wybrane dni w tygodniu. Dopasować do siebie kaloryczność i daty dostaw. 

Dieta wege z rybą

Wege + ryba to dieta dla osób, które zrezygnowały z jedzenia mięsa, ale czerpią korzyści płynące z jedzenia ryb. W menu tej diety w pudełkach znajdziesz najzdrowsze ryby morskie i słodkowodne. Stanowi on dokładne odzwierciedlenie diety vege, uzupełnionej o najsmaczniejsze i najzdrowsze ryby morskie i słodkowodne.

Dlaczego warto?

Liczymy kalorie za Ciebie

Ujemny bilans kaloryczny i jego utrzymanie jest wyzwaniem. Z naszym całodziennym zestawem przekonasz się, że liczenie kalorii nie musi być utrapieniem, bo zrobimy to za Ciebie. Każdy posiłek jest indywidualnie ważony, a proporcje składników są ustalone przez dietetyka.

Dbamy o Twój czas

Godziny spędzone na zakupach i w kuchni zapełniają Twój cały dzień. Przygotowywanie zdrowych posiłków dla Ciebie i dla rodziny to czasochłonne zajęcie, my to rozumiemy. Catering jest świetnym wyborem dla zapracowanych osób, które chcą zdrowo się odżywiać i przestać sięgać po fast foody. 

Wygodne zamówienia

Liczy się dla nas Twoja wygoda. Panel klienta, system rezerwacji dostaw online, możliwość swobodnej edycji dni i doboru zestawu sprawi, że codzienne korzystanie z diety będzie przyjemnością. Niespodziewana delegacja, zmiana adresu dostawy, przyjęcie zamówienia online 24h nie są dla nas wyzwaniem. 

Smacznie i świeżo

Nasze posiłki są przygotowywane codziennie w dniu dostawy. Naszą produkcję zaczynamy o 6 rano, by w godzinach popołudniowych dostarczyć pod drzwi skomponowany zestaw. Menu na kolejny tydzień zawsze możesz sprawdzić  z wyprzedzeniem w zakładce „menu”. 

Dieta pudełkowa Świdnik – cena

Jeśli myślisz, że cena diety pudełkowej w Świdniku jest zbyt wysoka, przekonamy Cię, że to nieprawda.

W cenie taniej diety pudełkowej jest aż 5 zbilansowanych dań na każdą porę dnia, które wystarczy podgrzać lub zjeść na zimno.

Sam wybierasz dawkę kalorii, rodzaj diety i czas jej trwania. Im dłużej chcesz jeść zdrowo i smacznie, tym cena za pakiet spada. Zamawiaj więc od razu na 20 dni i dłużej (sprawdź Cennik), ciesz się pysznym, dietetycznym jedzeniem i czasem dla siebie.

Jak zamówić dietę pudełkową z dostawą do domu

1. WYBÓR DIETY

Wybierz dietę pudełkową dla siebie spośród diety klasycznej, wegetariańskiej, wege z rybą, kaloryczność swojej diety możesz wyliczyć w kalkulatorze kaloryczności podczas składania zamówienia.

2. WYGODNE ZAMÓWIENIE

Dokonaj wygodnie zamówienia przez system sprzedaży online. Wybierz dni dostaw i zapłać szybkimi płatnościami, gotówką lub przelewem.

3. STANDARDY PRODUKCJI

Zakład produkcyjny CodziennieFIT funkcjonuje według standardów HACCP. Przepisy opracowywane są przez zespół ekspertów: dietetyków i kucharzy. Diety produkujemy wyłącznie w dniu dostawy. 

4. BEZPIECZNA DOSTAWA 

Nasze posiłki dostarczamy bezpłatnie na terenie Lublina, Świdnika, Puław, Radomia, Pionek, Zwolenia, Dęblina, Ryk i wielu innych miejscowości na trasach naszych kierowców.  Nasze dostawy w tych lokalizacjach są zawsze bezpłatne. 

5. PANEL KLIENTA

Zarządzaj swoją dietą w Panelu Klienta, wymieniaj swobodnie adresy i daty dostaw. Oceniaj poszczególne posiłki, w ten sposób bierzesz udział w tworzeniu menu.