Catering dietetyczny Zwoleń

Nie masz pomysłu na smaczne dania? Nie lubisz gotować? A może nie masz czasu na przygotowywanie codziennie świeżych posiłków? Smaczne, zdrowe, zbilansowane śniadania, obiady i kolacje, które pięknie wyglądają na talerzu, może przygotować dla Ciebie codziennie sprawdzony kucharz. Dieta pudełkowa rozwiąże Twoje problemy z zakupami i gotowanie i pozwoli zaoszczędzić Ci cenny czas. 

Catering dietetyczny w Zwoleniu to gotowe diety dostępne w wielu wariantach:

  • klasycznym mięsnym,
  • wegetariańskim,
  • wegetariańskim z rybą. 

Diety dostępne są w najbardziej powszechnych wersjach kalorycznych: 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal. Dobierając odpowiednio kaloryczność dań, możesz łatwo pozbyć się nadmiaru kilogramów bez głodowania i efektu jojo oraz ustabilizować swoją wagę, kiedy osiągniesz swój cel. Z diety pudełkowej mogą skorzystać także osoby aktywne fizycznie w pracy i poza nią. 

Poszczególne dania diety pudełkowej na każdy dzień planowane są na podstawie wskazówek specjalistów. Nad jakością i bilansem kalorycznym posiłków ze zdrowego cateringu w Zwoleniu czuwa dietetyk Karolina Cudzich – Gunia (więcej info o dietetyk na stronie głównej). Ona, wraz z kucharzami, zadba o to, by każdy fan dań dietetycznych odżywiał się zdrowo i zawsze otrzymywał zbilansowane posiłki. 

Catering pudełkowy dostarczany jest bezpłatnie pod wskazany adres, nie musisz więc odbierać go samodzielnie albo dopłacać za kuriera. Tani catering dietetyczny to codzienne posiłki z bezpłatną dostawą na terenie Zwolenia.

catering dietetyczny Lublin

Catering dietetyczny – Dieta pudełkowa

1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal

Klasyczna

Wege

Wege plus Ryba

Catering dietetyczny – opinie

Chcesz dowiedzieć się więcej o diecie pudełkowej Codziennie FIT? Przeczytaj opinie setek naszych klientów i przekonaj się, jak wielu z nich doceniło smak posiłków oraz naszą jakość obsługi. W znanym serwisie znajdziesz setki pozytywnych recenzji, dzięki którym catering dietetyczny w Zwoleniu ma aż 4,87 / 5 gwiazdek.

Wśród opinii o diecie pudełkowej znajdują się pochwały smaku dań, ich świeżości oraz wysokiej estetyki potraw. Posiłki są smaczne, ładnie wyglądają w praktycznych, hermetycznie zapakowanych pudełkach codziennie dostarczanych do domu.

  • Jedzenie posiłków zapewnia niecodzienne doznania smakowe. Menu jest bogate w potrawy z całego świata, a dania niezmiernie rzadko się powtarzają.
  • W posiłkach znajdziesz bardzo dużo świeżych warzyw i owoców, zarówno tych z lokalnych upraw, jak i bardzo egzotycznych.
  • Chociaż catering jest dietetyczny, prawdziwy miłośnik ciast i deserów będzie zachwycony odchudzonymi deserami.
  • Sycące, gęste zupy i potrawy mięsne zadowoloną nawet największych głodomorów. 

Według klientów cateringu pudełkowego w Zwoleniu dania są zbilansowanie, mają właściwą dawkę kalorii, a na dobre opinie zasługuje także jakość obsługi klientów. Kontakt telefoniczny z pracownikami fit cateringu jest znakomity.

Smoothie z cateringu dietetycznego Codziennie FIT

Dieta klasyczna

Dieta klasyczna z mięsem to uporządkowanie Twoich codziennych nawyków żywieniowych, a także wprowadzenie do nich najwyższej jakości zdrowe produkty, bez większych wyrzeczeń. Uwzględnia mięso, warzywa, owoce, pieczywo i inne zdrowe dodatki. Dieta jest w pełni zrównoważona, dostarczająca wszystkich makroskładników w optymalnych proporcjach.

Dieta wegetariańska

Dieta wegetariańska oznacza przede wszystkim eliminację mięsa z żywienia. Osoby decydujące się na zmianę swojej diety na wegetariańską najczęściej kierują się względami zdrowotnymi, etycznymi, humanitarnymi i ekologicznymi. Możesz skorzystać z diety wegetariańskiej w każdy lub w wybrane dni w tygodniu. Dopasować do siebie kaloryczność i daty dostaw. 

Sałatka z cateringu dietetycznego Codziennie FIT
Deser z cateringu dietetycznego Codziennie FIT

Dieta wege plus ryba

Wege + Fish to dieta dla osób, które zrezygnowały z jedzenia mięsa, ale czerpią korzyści płynące z jedzenia ryb. W menu tej diety w pudełkach znajdziesz najzdrowsze ryby morskie i słodkowodne. Stanowi on dokładne odzwierciedlenie diety vege, uzupełnionej o najsmaczniejsze i najzdrowsze ryby morskie i słodkowodne.

Dlaczego warto?

Liczymy kalorie za Ciebie

Ujemny bilans kaloryczny i jego utrzymanie jest wyzwaniem. Z naszym całodziennym zestawem przekonasz się, że liczenie kalorii nie musi być utrapieniem, bo zrobimy to za Ciebie. Każdy posiłek jest indywidualnie ważony, a proporcje składników są ustalone przez dietetyka.

Dbamy o Twój czas

Godziny spędzone na zakupach i w kuchni zapełniają Twój cały dzień. Przygotowywanie zdrowych posiłków dla Ciebie i dla rodziny to czasochłonne zajęcie, my to rozumiemy. Catering jest świetnym wyborem dla zapracowanych osób, które chcą zdrowo się odżywiać i przestać sięgać po fast foody. 

Wygodne zamówienia

Liczy się dla nas Twoja wygoda. Panel klienta, system rezerwacji dostaw online, możliwość swobodnej edycji dni i doboru zestawu sprawi, że codzienne korzystanie z diety będzie przyjemnością. Niespodziewana delegacja, zmiana adresu dostawy, przyjęcie zamówienia online 24h nie są dla nas wyzwaniem. 

Smacznie i świeżo

Nasze posiłki są przygotowywane codziennie w dniu dostawy. Naszą produkcję zaczynamy o 6 rano, by w godzinach popołudniowych dostarczyć pod drzwi skomponowany zestaw. Menu na kolejny tydzień zawsze możesz sprawdzić  z wyprzedzeniem w zakładce „menu”. 

Dieta pudełkowa Zwoleń – cena

Myślisz, że cena diety pudełkowej w Zwoleniu jest poza Twoim zasięgiem? Zapewniamy, że cena zdrowego cateringu może Cię pozytywnie zaskoczyć. Obejmuje ona 5 zbilansowanych i gotowych do podania posiłków oraz koszty dostawy. Wybierasz kaloryczność dań, typ diety i cieszysz się czasem dla siebie.

Gdy zamówisz dietę pudełkową na ponad 20 dni, zapłacisz jeszcze mniej za pakiet na cały dzień (sprawdź Cennik). Catering dietetyczny jest dla każdego!