Catering dietetyczny Zwoleń

Nie masz pomysłu na smaczne dania? Nie lubisz gotować? A może nie masz czasu na przygotowywanie codziennie świeżych posiłków? Smaczne, zdrowe, zbilansowane śniadania, obiady i kolacje, które pięknie wyglądają na talerzu, może przygotować dla Ciebie codziennie sprawdzony kucharz. Dieta pudełkowa rozwiąże Twoje problemy z zakupami i gotowanie i pozwoli zaoszczędzić Ci cenny czas. 

Catering dietetyczny w Zwoleniu to gotowe diety dostępne w wielu wariantach:

  • klasycznym mięsnym,
  • wegetariańskim,
  • wegetariańskim z rybą. 

Diety dostępne są w najbardziej powszechnych wersjach kalorycznych: 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal. Dobierając odpowiednio kaloryczność dań, możesz łatwo pozbyć się nadmiaru kilogramów bez głodowania i efektu jojo oraz ustabilizować swoją wagę, kiedy osiągniesz swój cel. Z diety pudełkowej mogą skorzystać także osoby aktywne fizycznie w pracy i poza nią. 

Poszczególne dania diety pudełkowej na każdy dzień planowane są na podstawie wskazówek specjalistów. Nad jakością i bilansem kalorycznym posiłków ze zdrowego cateringu w Zwoleniu czuwa dietetyk Karolina Cudzich – Gunia (więcej info o dietetyk na stronie głównej). Ona, wraz z kucharzami, zadba o to, by każdy fan dań dietetycznych odżywiał się zdrowo i zawsze otrzymywał zbilansowane posiłki. 

Catering pudełkowy dostarczany jest bezpłatnie pod wskazany adres, nie musisz więc odbierać go samodzielnie albo dopłacać za kuriera. Tani catering dietetyczny to codzienne posiłki z bezpłatną dostawą na terenie Zwolenia.

catering dietetyczny Lublin

Catering dietetyczny – Dieta pudełkowa

1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal

Klasyczna

Wege

Wege plus Ryba

Catering dietetyczny – opinie

Chcesz dowiedzieć się więcej o diecie pudełkowej Codziennie FIT? Przeczytaj opinie setek naszych klientów i przekonaj się, jak wielu z nich doceniło smak posiłków oraz naszą jakość obsługi. W znanym serwisie znajdziesz setki pozytywnych recenzji, dzięki którym catering dietetyczny w Zwoleniu ma aż 4,87 / 5 gwiazdek.

Wśród opinii o diecie pudełkowej znajdują się pochwały smaku dań, ich świeżości oraz wysokiej estetyki potraw. Posiłki są smaczne, ładnie wyglądają w praktycznych, hermetycznie zapakowanych pudełkach codziennie dostarczanych do domu.

  • Jedzenie posiłków zapewnia niecodzienne doznania smakowe. Menu jest bogate w potrawy z całego świata, a dania niezmiernie rzadko się powtarzają.
  • W posiłkach znajdziesz bardzo dużo świeżych warzyw i owoców, zarówno tych z lokalnych upraw, jak i bardzo egzotycznych.
  • Chociaż catering jest dietetyczny, prawdziwy miłośnik ciast i deserów będzie zachwycony odchudzonymi deserami.
  • Sycące, gęste zupy i potrawy mięsne zadowoloną nawet największych głodomorów. 

Według klientów cateringu pudełkowego w Zwoleniu dania są zbilansowanie, mają właściwą dawkę kalorii, a na dobre opinie zasługuje także jakość obsługi klientów. Kontakt telefoniczny z pracownikami fit cateringu jest znakomity.

Poznaj nasze diety pudełkowe

Dieta klasyczna

Dieta klasyczna z mięsem to uporządkowanie Twoich codziennych nawyków żywieniowych, a także wprowadzenie do nich najwyższej jakości zdrowe produkty, bez większych wyrzeczeń. Uwzględnia mięso, warzywa, owoce, pieczywo i inne zdrowe dodatki. Dieta jest w pełni zrównoważona, dostarczająca wszystkich makroskładników w optymalnych proporcjach.

Dieta wegetariańska

Dieta wegetariańska oznacza przede wszystkim eliminację mięsa z żywienia. Osoby decydujące się na zmianę swojej diety na wegetariańską najczęściej kierują się względami zdrowotnymi, etycznymi, humanitarnymi i ekologicznymi. Możesz skorzystać z diety wegetariańskiej w każdy lub w wybrane dni w tygodniu. Dopasować do siebie kaloryczność i daty dostaw. 

Dieta wege z rybą

Wege + ryba to dieta dla osób, które zrezygnowały z jedzenia mięsa, ale czerpią korzyści płynące z jedzenia ryb. W menu tej diety w pudełkach znajdziesz najzdrowsze ryby morskie i słodkowodne. Stanowi on dokładne odzwierciedlenie diety vege, uzupełnionej o najsmaczniejsze i najzdrowsze ryby morskie i słodkowodne.

Dlaczego warto?

Liczymy kalorie za Ciebie

Ujemny bilans kaloryczny i jego utrzymanie jest wyzwaniem. Z naszym całodziennym zestawem przekonasz się, że liczenie kalorii nie musi być utrapieniem, bo zrobimy to za Ciebie. Każdy posiłek jest indywidualnie ważony, a proporcje składników są ustalone przez dietetyka.

Dbamy o Twój czas

Godziny spędzone na zakupach i w kuchni zapełniają Twój cały dzień. Przygotowywanie zdrowych posiłków dla Ciebie i dla rodziny to czasochłonne zajęcie, my to rozumiemy. Catering jest świetnym wyborem dla zapracowanych osób, które chcą zdrowo się odżywiać i przestać sięgać po fast foody. 

Wygodne zamówienia

Liczy się dla nas Twoja wygoda. Panel klienta, system rezerwacji dostaw online, możliwość swobodnej edycji dni i doboru zestawu sprawi, że codzienne korzystanie z diety będzie przyjemnością. Niespodziewana delegacja, zmiana adresu dostawy, przyjęcie zamówienia online 24h nie są dla nas wyzwaniem. 

Smacznie i świeżo

Nasze posiłki są przygotowywane codziennie w dniu dostawy. Naszą produkcję zaczynamy o 6 rano, by w godzinach popołudniowych dostarczyć pod drzwi skomponowany zestaw. Menu na kolejny tydzień zawsze możesz sprawdzić  z wyprzedzeniem w zakładce „menu”. 

Dieta pudełkowa Zwoleń – cena

Myślisz, że cena diety pudełkowej w Zwoleniu jest poza Twoim zasięgiem? Zapewniamy, że cena zdrowego cateringu może Cię pozytywnie zaskoczyć. Obejmuje ona 5 zbilansowanych i gotowych do podania posiłków oraz koszty dostawy. Wybierasz kaloryczność dań, typ diety i cieszysz się czasem dla siebie.

Gdy zamówisz dietę pudełkową na ponad 20 dni, zapłacisz jeszcze mniej za pakiet na cały dzień (sprawdź Cennik). Catering dietetyczny jest dla każdego!

Jak zamówić dietę pudełkową z dostawą do domu

1. WYBÓR DIETY

Wybierz dietę pudełkową dla siebie spośród diety klasycznej, wegetariańskiej, wege z rybą, kaloryczność swojej diety możesz wyliczyć w kalkulatorze kaloryczności podczas składania zamówienia.

2. WYGODNE ZAMÓWIENIE

Dokonaj wygodnie zamówienia przez system sprzedaży online. Wybierz dni dostaw i zapłać szybkimi płatnościami, gotówką lub przelewem.

3. STANDARDY PRODUKCJI

Zakład produkcyjny CodziennieFIT funkcjonuje według standardów HACCP. Przepisy opracowywane są przez zespół ekspertów: dietetyków i kucharzy. Diety produkujemy wyłącznie w dniu dostawy. 

4. BEZPIECZNA DOSTAWA 

Nasze posiłki dostarczamy bezpłatnie na terenie Lublina, Świdnika, Puław, Radomia, Pionek, Zwolenia, Dęblina, Ryk i wielu innych miejscowości na trasach naszych kierowców.  Nasze dostawy w tych lokalizacjach są zawsze bezpłatne. 

5. PANEL KLIENTA

Zarządzaj swoją dietą w Panelu Klienta, wymieniaj swobodnie adresy i daty dostaw. Oceniaj poszczególne posiłki, w ten sposób bierzesz udział w tworzeniu menu.