Jak sprawdzić cenę diety w Twojej lokalizacji

Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

504 15 11 15

 Nasza infolinia jest czynna codziennie od 9.00 do 20.00. W zależności od wybranej oferty otrzymasz informacje o aktualnym cenniku i promocjach. 

Sprawdź cenę w panelu zamówień online. 

Kliknij tutaj

Przejdź przez kolejne kroki opisane poniżej. Aby sprawdzić cenę: wybierz lokalizację, dietę, kaloryczność i ilość dni dostaw. 

1. Wyszukaj lokalizację

W pierwszym kroku wyszukaj swoją lokalizację lub skorzystaj z opcji szybkich podpowiedzi. Jeśli Twoja lokalizacja nie znajduje się w dostępnych opcjach, skontaktuj się z nami, sprawdzimy, czy możemy zagwarantować dostawę.

2. Wybierz rodzaj diety

Wybierz spośród dostępnych opcji rodzaj diety dla siebie. Możesz skorzystać z 5-posiłkowej diety klasycznej, wegetariańskiej, wegetariańskiej z rybą, lub 3-posiłkowej diety klasycznej w różnych opcjach.

3.  Zaznacz kaloryczność

Zaznacz kaloryczność, którą chcesz zamówić. Jeśli jeszcze nie wiesz jaka kaloryczność będzie odpowiednia, możesz skorzystać z kalkulatora kaloryczności dostępnego pod przyciskiem „Dopasuj kaloryczność” w tym kroku.

4. Określ czas trwania zamówienia

Jeśli chcesz skorzystać z aktualnych promocji, wybierz opcję zamówienia testowego lub skorzystaj z oferty „Dłużej taniej” gdzie po 10 dniu otrzymasz rabat -1 zł, a po 20 dniu -2 zł każdego dnia diety.

Cenę swojej diety zobaczysz w sekcji „Podsumowanie”. 

Dlaczego warto wybrać dietę CodziennieFIT

Produkujemy posiłki wyłącznie tego samego dnia, którego je dostarczamy. Najważniejsza jest dla nas jakość i świeżość potraw.

Nie ma miejsca na nudę! Twoje zestawy nie powtórzą się przez ponad 7 tygodni.

Oferujemy wygodny panel zamówień, płatności online oraz bezkontaktowe dostawy.

Nie używamy w naszych dietach polepszaczy smaku ani sztucznych składników.