Posiłki z cateringu Codziennie FIT

Dieta pudełkowa wegetariańska

od 51 zł

Chcesz ograniczyć lub wyeliminować z diety mięso, jednak nie wiesz, jak do tego podejść? Boisz się, że dieta wegetariańska będzie zbyt dużym wyrzeczeniem i nie uda Ci się jej utrzymać?

Dieta wegetariańska na początku może kojarzyć się z wieloma ograniczeniami, jednak w rzeczywistości wcale tak nie jest. Nasza dieta pudełkowa w wersji wegetariańskiej to skrupulatnie przygotowany plan posiłków, który pokaże Ci jak smaczna i ciekawa jest kuchnia oparta na zbożach, warzywach i owocach

 

KALORYCZNOŚĆ: 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal

 

Nie musisz obawiać się, że szybko poczujesz głód, nasz catering jest opracowany tak, aby zagwarantować uczucie sytości, a jednocześnie usprawniać pracę układu pokarmowego, dzięki dużej zawartości błonnika. Unikniesz też niedoborów związanych z nagłym wykluczeniem z diety mięsa, ponieważ starannie zastępujemy je roślinnymi odpowiednikami. Z racji, że jest to dieta wegetariańska to znajdują się w niej również produkty odzwierzęce takie jak jajka i produkty mleczne. Codziennie, dosłownie pod Twoje drzwi, dostarczamy 5 idealnie zbilansowanych i pysznych posiłków, nad którymi pracowali dietetyk i doświadczeni kucharze. A Ty zadbasz o swoje zdrowie, a jednocześnie przekonasz się, jak pyszna jest dieta wegetariańska.

 

Przykładowe menu

Śniadanie: Naleśnik z serkiem z rzodkiewką i szczypiorkiem, plasterki ogórka

II śniadanie: Japońskie placki warzywne okonomiyaki z sosem miodowo – sojowym

Obiad: Tofu pieczone z sosem pieczarkowym, buraczkami i talarkami z ziemniaka

Podwieczorek: Ciasto czekoladowo – marchewkowe z serkiem śmietankowym

Kolacja:  Krem z pieczonej dyni i pomidorów z syropem klonowym

Dlaczego warto wybrać dietę CodziennieFIT

Produkujemy posiłki wyłącznie tego samego dnia, którego je dostarczamy. Najważniejsza jest dla nas jakość i świeżość potraw.

Nie ma miejsca na nudę! Twoje zestawy nie powtórzą się przez ponad 7 tygodni.

Oferujemy wygodny panel zamówień, płatności online oraz bezkontaktowe dostawy.

Nie używamy w naszych dietach polepszaczy smaku ani sztucznych składników.