Dostawy

Gdzie dowozimy diety

Miejscowości, do których dostarczamy diety: Lublin, Świdnik, Puławy, Radom, Kozienice, Dęblin, Pionki, Zwoleń, Kurów, Końskowola, Góra Puławska, Ryki, Nałęczów i inne miejscowości na trasie kierowców.

Jeśli nie masz pewności czy Twoja miejscowość znajduje się na trasie naszych dostawców lub jeszcze nie ma jej w systemie, skorzystaj z formularza na dole i podaj swój dokładny adres dostawy. Wrócimy z odpowiedzią.

Aktualnie nie dowozimy diet do Janowca, Kazimierza Dolnego.

Godziny i dni dostaw

Diety dostarczamy od niedzieli do czwartku w godzinach 16.00-21.00. 

Istnieje możliwość złożenia zamówienie na weekend po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta.

Zestaw posiłków na cały dzień przywieziemy do Ciebie dzień wcześniej wieczorem. Jeżeli podasz nam kod do domofonu, to zamówienie zostawimy tuż pod drzwiami Twojego mieszkania. Istnieje też możliwość przekazania kurierowi klucza do klatki, jeśli paczki mają być dostarczane pod nieobecność. 

Inne miejscowości

Jeśli nie masz pewności czy Twoja miejscowość znajduje się na trasie naszych dostawców lub jeszcze nie ma jej w systemie, skorzystaj z formularza na dole i podaj swój dokładny adres dostawy. Wrócimy z odpowiedzią.

Czy mogę zmienić adres dostawy

Można dowolnie ustalać adresy dostaw na poszczególne dni diety, istnieje możliwość ich aktualizacji na bieżąco w panelu klienta. W dniu dostawy należy zgłosić zmiany do godziny 9.00 rano. 

Jak złożyć zamówienie

Zamówienia przyjmujemy codziennie do godziny 14.00, z jednodniowym wyprzedzeniem. Aby zamówić posiłki na poniedziałek, zamówienie należy złożyć w sobotę do godziny 14.00. Zamówienia można składać przez messengera, telefonicznie lub on-line .

Bezpieczna dostawa

Jeśli chcesz poprosić o bezpieczną dostawę, nie stanowi ona dla nas problemu, poinformuj nas o tym niezwłocznie i ustalimy bezpieczny sposób odbioru Twojej paczki. Dbajmy wspólnie o swoje bezpieczeństwo. 

Dostawy na weekend

Istnieje możliwość złożenia zamówienia i dostaw na weekend. Nie jest to nasza standardowa usługa. Dlatego prosimy wcześniej o konta z Biurem Obsługi Klienta tel. 504 15 11 15 

Zapytaj o niestandardową dostawę

Jeśli nie masz pewności czy Twoja miejscowość znajduje się na trasie naszych dostawców lub jeszcze nie ma jej w systemie, skorzystaj z formularza na dole i podaj swój dokładny adres dostawy (kod pocztowy, ulica i nr domu). Wrócimy z odpowiedzią.

Dostawy i zakupy online

Bezpłatna dostawa

Nasze posiłki dostarczamy bezpłatnie na terenie Lublina, Świdnika, Puław, Radomia, Pionek, Zwolenia, Dęblina, Ryk i wielu innych miejscowości na trasach naszych kierowców. Wszystkie ważne informacje znajdziesz w zakładce „dostawy” na stronie. Nasze dostawy w tych lokalizacjach są zawsze bezpłatne. 

Zamówienie

Zamówienie diety należy złożyć z jednodniowym wyprzedzeniem. Wyprzedzenie pozwala nam zadbać o jak najwyższą jakość składników, które są szczegółowo dobierane i zawsze świeże, oraz pozwala dbać o środowisko, nie wyrzucamy jedzenia, ponieważ nie mamy nadprodukcji.

Płatności 

Zamawiając nasze diety, można dokonać płatności kartą, szybkimi płatnościami TPay, gotówką u kierowcy oraz przez serwis PayPal, tradycyjnym przelewem na konto. Wybierz dogodny sposób płatności dla siebie. Za zakup możesz otrzymać fakturę, zgłoś taką informację mailem, w innym wypadku zostanie na zakup wystawiony paragon.

Bezpieczna dostawa 

Z uwagi na bezpieczeństwo związane z pandemią, jeśli aktualnie przebywasz na kwarantannie, zgłoś do nas taką sytuację, zadbamy o bezkontaktową dostawę. Wspólnie miejmy na uwadze nasze bezpieczeństwo.