Opinie catering dietetyczny 

Nic nie trzeba poprawiać to jest po prostu przepyszne... Świeże i dostawy o normalnych porach. Bardzo miła obsługa od Pani, która obsługuje numer firmy po każdą osobę, która dostarcza to pyszne jedzonko. Najlepsza firma cateringowa, którą do tej pory przetestowałam. Oby tak dalej.

Justyna

Bardzo smaczne i różnorodne dania, czasem aż nie można doczekać się kolejnego posiłku. Terminowe dostawy i miła obsługa. Polecam każdemu kto chce zadbać o siebie i mieć masę przyjemności z jedzenia.

Karolina

Catering bardzo smaczny, profesjonalnie zapakowany, na czas dowieziony i to co najważniejsze skuteczny. W ciągu 3 tygodni schudłam 4 kg. Dlatego pozostaję Waszą klientką. Dziękuję!!!

Elżbieta

Bardzo smaczne jedzenie, dostarczone na czas do domu, komfort i wygoda. Dania są różnorodne, świeże i apetycznie podane. Regularnie pojawiają się nowości. Korzystam już pół roku i jestem bardzo zadowolona. Polecam gorąco wszystkim.

Karolina

Pyszne, świeże jedzenie. Dużo warzyw i owoców. Cena bardzo przystępna. Jakość bardzo wysoka. Posiłki są zróżnicowane. Najlepszy catering jaki miałam.

Małgorzata

Najlepszy catering dietetyczny, spośród których korzystałam. Przede wszystkim dobre jakościowo jedzenie, ponadto różnorodne i smaczne. Bardzo dobre sosy do wieczornych sałatek. Rzadko cokolwiek polecam, ale tu zdecydowanie warto!

Anna

Najlepszy jaki próbowałam i w dobrej cenie. Polecam. Dania dobre. Przyjemne w smaku i z pomysłem, a nie jak miałam nieprzyjemność jeść papki z kaszy gryczanej w innym cateringu…

Magdalena

Świeże, urozmaicone menu, przepysznie smakuje każda potrawa. Żadnych problemów z dostawą, opakowaniem. Jestem bardzo zadowolona, że się zdecydowałam na ten właśnie catering. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto chce zjeść smacznie i zdrowo.

Karolina

Jak zamówić dietę pudełkową z dostawą do domu

1. WYBÓR DIETY

Wybierz dietę pudełkową dla siebie spośród diety klasycznej, wegetariańskiej, wege z rybą, kaloryczność swojej diety możesz wyliczyć w kalkulatorze kaloryczności podczas składania zamówienia.

2. WYGODNE ZAMÓWIENIE

Dokonaj wygodnie zamówienia przez system sprzedaży online. Wybierz dni dostaw i zapłać szybkimi płatnościami, gotówką lub przelewem.

3. STANDARDY PRODUKCJI

Zakład produkcyjny CodziennieFIT funkcjonuje według standardów HACCP. Przepisy opracowywane są przez zespół ekspertów: dietetyków i kucharzy. Diety produkujemy wyłącznie w dniu dostawy. 

4. BEZPIECZNA DOSTAWA 

Nasze posiłki dostarczamy bezpłatnie na terenie Lublina, Świdnika, Puław, Radomia, Pionek, Zwolenia, Dęblina, Ryk i wielu innych miejscowości na trasach naszych kierowców.  Nasze dostawy w tych lokalizacjach są zawsze bezpłatne. 

5. PANEL KLIENTA

Zarządzaj swoją dietą w Panelu Klienta, wymieniaj swobodnie adresy i daty dostaw. Oceniaj poszczególne posiłki, w ten sposób bierzesz udział w tworzeniu menu.

Dlaczego warto oceniać posiłki w Panelu Klienta

Oceniając poszczególne posiłki w Panelu Klienta, pomagasz nam dopasowywać menu w kolejnych zamówieniach.

Oprócz pozostawienia szybkiej opinii „łapka w górę lub łapka w dół” możesz napisać bardziej rozbudowaną ocenę każdego posiłku. Takie oceny pomagają nam poprawić jakość i zadowolenie z naszych diet.

Generalnie jeden z lepszych wyborów, jakich można dokonać w kwestii cateringów obecnych na rynku 🙂 Gorąco polecam! Tutaj zgadza się wszystko i produkty i smak i wartości odżywcze. Na pewno będę korzystał dalej.

Łukasz

Jedzenie bardzo smaczne, różnorodne. Estetyka posiłku sprawia, że najpierw cieszy się oko, a dopiero później żołądek.

Marcel

Najlepsza dieta jaką miałam. Jedzenie jest świeże, smaczne i urozmaicone. Często pojawiają się pyszne słodkości. Polecam!

Julia

Co tu dużo mówić? Na początku bardzo się bałam, że nie wszystko będzie mi smakować, albo jak to na diecie, potrawy nie będą doprawione. Bardzo się myliłam, wszystko jest pyszne, nie chodzę głodna, bo porcje są wystarczające i najważniejsze jest, że 4 tygodnie schudłam, aż 8,5kg 🙂 przedłużyłam dietę na kolejny miesiąc, pewnie też wykupię na listopad 🙂 Polecam!!!

Eliza

Tak, tak i jeszcze raz TAK! Największy plus -w potrawach pojawiają się ZDROWE „słodkości”, więc nie chodzę po domu i nie „szukam”, nawet pobyt w sklepie nie stanowi większego problemu – niezdrowe produkty przestały kusić i „wołać” 😀      A dodatkowo wszystko jest taaaak pyszne! <3

Ewelina

Wszystkie super, bardzo się cieszę, że odkryłam tę dietę z wyliczonymi kaloriami, zbilansowaną i różnorodną, to bardzo pomaga w odchudzaniu.

Marzena

Jestem bardzo zadowolona, smacznie, świeżo, różnorodnie, dobra cena i Pani na telefonie bardzo miła 🙂

Marta

Dlaczego warto wybrać dietę CodziennieFIT

Produkujemy posiłki wyłącznie tego samego dnia, którego je dostarczamy. Najważniejsza jest dla nas jakość i świeżość potraw.

Nie ma miejsca na nudę! Twoje zestawy nie powtórzą się przez ponad 7 tygodni.

Oferujemy wygodny panel zamówień, płatności online oraz bezkontaktowe dostawy.

Nie używamy w naszych dietach polepszaczy smaku ani sztucznych składników.