Promocja razem taniej

Skorzystaj z naszej promocji „razem taniej”. Zamawiając więcej niż jeden posiłek na ten sam adres zostanie naliczony rabat 5%.

Po dokonaniu zamówienia online nie musisz wybierać żadnych dodatkowych ustawień, zniżka naliczy się automatycznie po wybraniu odpowiedniej ilości dni.

Składając zamówienie na naszej infolinii, również zostaną udzielone wszystkie dostępne promocje obejmujące Twoje zamówienie. Promocja dotyczy wszystkich diet i kaloryczności.

Promocja dlużej taniej

Składając u nas zamówienie warto skorzystać z naszej promocji dłużej taniej. Przy zamówieniu powyżej 10 dni otrzymasz zniżkę 1 zł z każdego dnia diety. Zamawiając powyżej 20 dni Twoja zniżka będzie wynosić 2 zł od każdego dnia diety.

Składając zamówienie na naszej infolinii, również zostaną udzielone wszystkie dostępne promocje obejmujące Twoje zamówienie. Promocja dotyczy wszystkich diet i kaloryczności.

Promocja na start

Jeżeli jeszcze nigdy nie korzystałeś z oferty naszego cateringu, masz obecnie możliwość zamówić 1 zestaw testowy w cenie 41 zł i przekonać się jak smaczne i zdrowe posiłki codziennie dostarczamy do naszych stałych klientów.

Możliwości skorzystania z zestawu testowego mają osoby, które nigdy nie korzystały z usług naszego cateringu i adres dostawy oraz dane nigdy nie były podawane podczas zamawiania naszych diet.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

 

Poznaj nasze diety pudełkowe

Dieta klasyczna

Dieta klasyczna z mięsem to uporządkowanie Twoich codziennych nawyków żywieniowych, a także wprowadzenie do nich najwyższej jakości zdrowe produkty, bez większych wyrzeczeń. Uwzględnia mięso, warzywa, owoce, pieczywo i inne zdrowe dodatki. Dieta jest w pełni zrównoważona, dostarczająca wszystkich makroskładników w optymalnych proporcjach.

Dieta wegetariańska

Dieta wegetariańska oznacza przede wszystkim eliminację mięsa z żywienia. Osoby decydujące się na zmianę swojej diety na wegetariańską najczęściej kierują się względami zdrowotnymi, etycznymi, humanitarnymi i ekologicznymi. Możesz skorzystać z diety wegetariańskiej w każdy lub w wybrane dni w tygodniu. Dopasować do siebie kaloryczność i daty dostaw. 

Dieta wege z rybą

Wege + ryba to dieta dla osób, które zrezygnowały z jedzenia mięsa, ale czerpią korzyści płynące z jedzenia ryb. W menu tej diety w pudełkach znajdziesz najzdrowsze ryby morskie i słodkowodne. Stanowi on dokładne odzwierciedlenie diety vege, uzupełnionej o najsmaczniejsze i najzdrowsze ryby morskie i słodkowodne.

Dlaczego warto wybrać dietę CodziennieFIT

Produkujemy posiłki wyłącznie tego samego dnia, którego je dostarczamy. Najważniejsza jest dla nas jakość i świeżość potraw.

Nie ma miejsca na nudę! Twoje zestawy nie powtórzą się przez ponad 7 tygodni.

Oferujemy wygodny panel zamówień, płatności online oraz bezkontaktowe dostawy.

Nie używamy w naszych dietach polepszaczy smaku ani sztucznych składników.